20 Yaşındaki Ablam

Ben ailemin tek erkek ve 2 numaralı çocuğuyum. Benden 2 ıslak aka birablam var.

Ben 18 ablam 20 yaşında. Annem ve babam yıllardır ayrı ve babamla 10 yılıaşkındır hiçbirimiz görüşmüyoruz. Boyum 1 metreye yakın. Evet yanlış okumadınızboyum 0.98 cm ama ablam ve annem fazla uzunlar. Annem 1.67 boyunda ve 40 yaşında.Fizigi çoğu genç kızdan güzel ve bakımlı bir bayandır türk telekomda çalışıyor.Ablam 1.75 boyunda ince ve uzun bir genç kız. Şu an üniversiteyi kazanamadı veçalışmıyor yani bütün gün evde. bende bu sene lise-3`e geçtim. Annem ve ablambeni fazla severler. Ablam gerçekten fazla çekici bir genç kız. Kumral uzun boyluince belli, uzun saçlı ve fazla uzun bacaklı bir kızdır. Aleni giyinir ne giyseyakışır. Annemde evde fazla aleni giyinir ve gerçekten fazla güzeldir. Ablam hep banaküçük adam diye seslenir. Evet ben cüceyim ama kesinlikle şu bildiğiniz çirkincücelerden diilim. zayıf ve vucudum orantılı ve sağlamdır. Sağlıklıyım vedikkatlice bakmazsanız ufak bir çocuğa benzetirsiniz beni.

Size hikayemi anlatmadan evvel bir cüce gibi düşünmenizi sağlayacağım bu hikayemidaha iyi anlamanıza muavin olacak. Şimdi bir düşünün boyunuz bir metreden kısaherşey bütün eşyalar sizin şu anki gördüklerinizin yaklaşık 2 misli daha büyükler.Bir kıza yaklaştığınızda çoğu vakit onun baldırının altındadır boyunuz. Ablamlakendimi ölçtüğümde ablam ve ben ayakkabısızken boyum onun göbeğine kadar bileulaşmaz. Göz hizam onun amına ancak ulaşır dudaklarımsa amının bile altındakalır.

Şimdi kendinizi benim yerime koyun göz hizanız genelde kızların amınagelmektedir. Bu beni öyle heycanlandrırki artık anlayın. Şimdi bana hayatındanmemnun musun diye sorsanız size cevabım: “hayata yeniden gelsem şu anki gibiolmayı isterdim” derim.

Şimdi hikayemi anlatmak istiyorum. vaka bu edebiyat başında başladı. Daha evvel bunabenzer fazla olaylarım olmuştu ama bu kayda paha ilk olaydı. Ablam günün büyükçoğunluğunda evdeydi, annem ise akşam 5`ten sonra gelirdi eve. Ve her ikisidebeni öper kafamı okşarlardı. Kimi ablamın o güzel pürüzsüz uzun bacaklarınabakarken anneme veya ablama yakalanırdım. ve derhal ablam “anne bak oğlunbacaklarıma bakıyor bu yüzden boyu cüce kaldı zaten” diyordu gülerek annemsebaksın kızım bakmakla bir yerin eksilmez diyordu; benlen dalga geçiyorlardı, busözleri bile beni çıldırtıyordu. Öyleki ablam kimi ben ayaktayken üzerimdenatlardı ona kızarmış gibi yapardım ama aslında bu hareketi beni çıldırtırdı.Bazen de arkamdan gelir amını kafama dayardı bilmiyorum belkide beni farketmezdibelkide mahsus yapardı. Kimi anneme ve ablama masaj yapardım bellerinin üzerineçıkar tepelerdim. Kimi ablam disko dans yapardı etekleri havada uçuşur uzunbacakları fora olurdu. Bazende annem benle dans yapardı çoğu vakit onlara ayrım ettirmeden boşalırdım.

Bir pazar günüydü hepimiz uzanmış yatıyorduk. Ben uyuya kalmışım uyandığımdasaat 14:00`ü geçiyordu ve ablamla annemnem ortalıkta yoktu. Kimi birliktemarkete giderleridi. Bu günde öyle yapmışlardır diye düşündüm. Yüzümü yıkamakiçin banyoya yöneldim. Ama banyodan annemle ablamın sesi geliyordu. Bir süresonra ses kesildi. İçimde banyoya girmek için inanılmaz bir dilek vardı amakorkuyordum ya aksi karşılarlarsa diye. Ama bugüne kadar bana hiç kızmamışlardıbunan cesaret alarak içeri girmeye karar verdim. Uykudan yeni uyanmış veonlardan haberim yokmuş gibi yaparak banyonun kapısını açtım ve içeriye girdim.Annem küvete uzanmış memelerinden diğer ve dizleri görünüyordu. Ablam ayaktaydıince bir mini geceliği vardı. gecelik askılı ve terlediği için daha memeleribelirgin bir şekilde görünüyor ve sütyeni yoktu ama kilodu vardı. Ben içerigirince ablam kapıyı kapattı. Ben utandım kapıya yöneldim. Ama ablam dahahızlı davranarak kapının önüne geçip yaslandı ve “küçük adam nereye, bilmiyormusun hamama giren terler dedi” Ayağında topuklu bir takunyavardı zaten uzun olan boyu daha da uzamıştı göz hizam amının altına geliyordu.Ben numaradan çıkmak istermiş gibi üzerine yürüdüm ve onun sol bacağınasarılarak onu geçmeye çalışır numarası yaptım. Ama benimde hiç beklemediğimbir hareketle sağ bacağını sol omzuma atarak “küçük adam beni zorlageçemezsin” dedi bu sırada ablamın iki bacağı arasında mükemmel bir anyaşıyordumki önceden planlamadığım bir hareketle sol bacağının iç kısmındanöptüm. Ablam ve annem gülmeye başladı. Bu sefer onların gülmesinden cesaretalarak bacağının iç kısmını yalamaya başladım. Aslında amını yalamak istiyordumama hem boyum yetmiyor hemde kilodu vardı. Bu sefer ablam hoşlanmış olacakkibacağını omzumdan indirdi ve bükerek dışa doğru açtı. Bende Külodunu yandansıyırarak amını yalamaya başladım. Ablamın gülüşü değişmişti manyak gibigülüyordu annemde çocuklar hadi uzatmayın ayrılın diyordu ama ben devam ettim.

Ablamın amından kokulu bir sıvı geldi ama öyle azmıştımki o suyuda yaladım. Busırada ablam toparlandı ve ebeveyn bu cüce manyak bana müthiş bir beğeni verdi dedi.Gel ebeveyn sen de dene bişi olmaz dedi. Annem ayağa kalktı beni kucağına aldıdolgun dudaklarıyla beni dudağımdan öptü ve bunları kimseye anlatma dedi. Dahasonra memesinin ucunu agzıma verdi onu yalamaya başladım. Ablam Yine gülmeyebaşladı Annemin fazla beğeni aldığı belliydi ablam ebeveyn sanada bana yaptığını yapsındedi. Bu sefer annem beni kucağından indirdi ve amını ağzıma dayadı bu seferonun amını yalamaya başladım. Yukarıya baktığımda annemin yüzünü göremiyordumama fazla beğeni aldığını biliyordum. Bu yüzden taa amının içine kadar dil attım odakafamı elleriyle tuturak amına ittiriyordu birazdan oda boşaldı. Üçümüz küvetegirdik ve ikiside bana fazla iyiydin bunu herzaman yapacaksın ve kimseyeanlatmayacaksındediler.

Sonraki günler Ablam, ben ve annem oturuken şöyle dedi “Anne sosyeteler köpek besleyip yalatırlarmış ya şimdi onları daha iyianlıyorum gerçekten aka bir beğeni dedi, Ama bizim cücemiz o köpeklerden dahaiyi dedi” annem “evet haklısın dedi ve beni amının üstüne oturttu bende anneyalayımmı dedim. İkiside çılgın gibi gülmeye başladı.

Bu hikayeden diğer hikayelerimde var sonra onlarıda gönderecem.

Selamlar

Yazan : küçük_adam