Abim

Size yılbaşında başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. Aradan fazla bir vakit geçmedi ama etkisindeyim.

Yılbaşı gecesi evde aile içerisinde bir gece geçirmeye karar vermiştik. Babam, annem, abim ve ben. Tabi daha sonra apartmandan komşularda geldi ama onlar fazla uzun kalmadı. Asıl sorun gecenin ilerleyen saatlerinde babam tam anlamıyla sarhoş oldu, annem biraz çakır keyif denilen şekilde, abim bence uçtu, ben de hafif alkollü durumdaydım.

Aslına bakarsanız her şey yolundaydı. Kimsenin bir sorunu yoktu ve herkes mutluydu. Ben bir ara salondan ayrılarak odama gittim, alkol biraz rahatsız etmişti ve elime yüzüme kolonya sürdüm, kaloriferin sıcağı fazla geldiği için camı açtım ve birde sigara yaktım.

Bu esnada abim kapıyı aralayıp iyi olup olmadığımı sordu. Bende gayet mesut bir şekilde iyiyim dedim. Biraz alkollüyüm ya pak hava alıyorum dedim.

Kısa bir süre geçtikten sonra abim geldi elinde iki şişe bira ile. Bende bir sigara içebilirmiyim yanında. Bence hiçbir sakıncası yoktu. Ama sigarayı içmeye başlayınca benimde canım çekti ve abim durumu anlayıp sigara içip içmediğimi sordu. Bende vakit vakit arkadaşlar arasında içtiğimi söyledim. Bunun üzerine abim derhal bir sigara uzattı.

Bacaklarıma bakıyor…Her şey öyle güzeldiki anlatamam, ta ki abim mini eteğime dikkatli dikkatli bakana kadar. Durumu ayrım ettiğimde acep diyerek ağabeymin bakışlarını izledim ve gördümki tam önüme ve bacaklarıma bakıyor. Onu utandırmak için ne oldu bir şey mi var neye bakıyorsun dedim. Hiç istifini bozmadan vucudumun cok güzel olduğunu ve ona baktığını söyledi. Bu aleni laf karşısında teşekkür ettim bende.

Ağabeymin askerden bir sene evvel gelmişti. Bana göre fazla aka olması ve abim olması nedeniyle aklıma bir şey gelmemişti. Ama sigaranın yanı dizi beraber bira da içmeye başlamıştık. Sonra misafirler kalktı ve bizde odadan çıkarak onları uğurladık.

Sonra babam saat 4 olmuş haydi yatalım dedi ve annemle ben ortalığı toplamaya başladık. Baktım annem iyi değil, ortalığı ben toplarım ebeveyn sen yat dedim.

Her yeri toplayıp son olarak mutfak balkonunda sigara içiyordum ki abim üşüyeceksin gel benim odamda iç dedi. Hem sigara hem bira iznini aldığım ilk günde keyif ile ağabeymin odasına daldım. Abim boxer’ını giymiş ve üzerende atlet bir şekilde beni karşıladı.

Önünün iri olduğunu farkettim…Hemen bir sigara yaktım ve sohbete başladık. Konu o baş ile tekrar dönüp dolaşıp kız erkek ilişkisine geldi. Konuşurken ağabeymin önünün iri olduğunu ayrım ettim. Birasını hızlı hızlı içerken banada hadi bir yudum daha diyerek yol gösteriyordu.

Biraz vakit geçtikten sonra kendimi ağabeymin omuzlarında buldum. Ona yaslanmak fazla tatlı bir duyguydu. Kısa bir süre sonra ağabeymin eli kazağımdan içeri girdi ve göğüslerimi okşamaya başladı. Donup kalmıştım. Öyle güzeldiki dayanamayıp ruhsat verdim. Ve abim bu durumu ileri götürüp kısa bir süre içerisinde beni çırıl çıplak bırakacak şekilde soydu.

Öyle kararsız öyle ürkektimki anlatamam, ama o sarhoşluk hatıra ve ortam fazla tatlıydı. Abim benim büyüğüm değil mi diye düşünüp ruhsat verdim ve o gece kızlığımı bozmadan her şeyi yaptık. Öyle güzeldi ki anlatamam. 14 Yaşında bir kız bu zevkleri güvenli bir şekilde tatmış olmaktan fazla mutluyum. Artık kendi seçeceğim erkeklerle beraber olmak istiyorum. Bu düşünceme abim de ruhsat veriyor…Gönderen: Hülya