Arkadasim Ablami Becerdi Ben Baktim

Arkadaşım Ablamı Becerdi Ben Baktım


Merhaba ben Cenk. Ben ablamla büyüdüm. Ablamın adı Pınar 22 yaşında. Onunla kanka gibiydik. Bana herşeyini anlatırdı. Ablam kendini çok güzel bulmazdı. Ama mahallenin tüm gençleri onun o taş gibi ve iri göğüslerine dokunabilmek hayallerini birbirlerine anlatıken duyardım. Bu çok da hoşuma giderdi. Zaten ne vakit eve arkadaşlarımı çağırsam ders çalışmaya ablamı görünce hepsini aleti kavak ağacı dikilirdi.
Ben de 31 çekerken arkadaşlarım ablamı beceriyor fantezisini kurardım. Ablamı çok severdim ve fantezi de onu kendim becermeye kıyamazdım. Ama kankam Kadri`nin abalamın göğüslerini emerken o kaymak gibi amını yalarken ve o kıllı aletini ablacığımın amcığından sokarken düş ederdim ve inanılmaz tahrik olurdum. Kadri de yakışıklı çocuktu hani. Ama ablam mahallede kimseye surat vermiyordu. Erkekler çıldırıyordu.
Bir gün ablam bana ve Kadri`ye ders çalıştırıyordu. Bize bir soru sordu. Doğru cevabı verene istediği ödülü verecekti. Soruyu Kadir bildi. Ablam “ne istersin?”dedi. Kadri “Kapat gözlerini”dedi ablama. Daha sonra ablamındolgun dudaklarına ansızın öpücüğü kondurdu. Ablam gözlerini açtı ama birşey demedi. Ben çok şaşırmıştım. Ablam derse devam etti. Yine soru sordu. Doğru cevaba yine mükafat vardı.
Ben cevabı biliyordum. Ama kendim değil Kadri`ye cevabı bıraktım. Kadri ablama”Kapat gözlerini dedi. Sonra ablamın dudaklarına yumuldu. Daha sonra ablamın göğüslerini okşamaya başladı. Sonra ablamı yavaş yavaş soyuyordu. Analadım ki dersimizin konusu diğer konulara kayıyordu.

Olayın nereye varacağını merak ediyordum. İkisi de çırılçıplaktı. 15 dakikadan sonra Kadri aletini ablacığımın amcığına solmak istedi. Ablam ruhsat vermedi. Kadirnin aletini götünün deliğine elleriyle soktu. Biraz zorlandı ama içine aldı. Kadri çok dayanamadı 2 dakikada boşaldı. Ama ablam bırakmıyordu onu. Sürekli aletiyle oynuyordu. Kadri ablama bir posta daha kaydı. Ben de hep hayalini kurduğum şeyin şimdi gerçeğine bakarak çekiyordum.


Öpüyorum hepinizi hoşçakalın….