Götünü Ben Siktim, Kızlığını Kendi Verdi

Selam arkadaşlar. sex öykü sitesini bir arkadaşım tavsiye etti ve fazla hoşuma gitti. Ben de sizlere başımdan geçen bir olayımı anlatmak istiyorum. Ben 35 yaşında, 1.78 boyunda ve yakışıklı sayılacak biriyim. Maddi durumumdan da olsa gerek daima bir Bayan arkadaşım olur. Evli ve iki çocuk sahibiyim. Karımla cinsel ilişkimiz mükemmel ötesi. Aslında kimi de bu yaptıklarımı düşündükçe kendi kendime fazla kızıyorum, ama ne derler: Erkekte Maymun iştahı vardır! Bu tam da bana uyan bir deyim.

Kendi işyerlerim var Köln’de ve Leverkusen’de. Geçen yıl 7’inci ay gibi Büro bölümüne bir Bayan Elemana daha ihtiyacımız olduğundan, ‘Bayan eleman arıyoruz!’ diye duyuru verdim. Çoğu Alman olmak üzere, 7-8 adet de Türk bayan müracaat yaptı. Aralarından Canan isminde bir Bayanı işe aldım. Canan henüz 19 yaşında, 1.70 boylarında ve zannedersem 60-65 kilo civarında. Ama kızda bir fizik var ki, sormayın. Uzun siyah saçları ve iri siyah gözler. Aslında yanımda çalışan Elemanlara asla ve asla el sürmem. Canan’ı da o niyetle aldım işe. Canan işinde pür dikkat çalışan ve söylenenden fazlasını yapan bir Eleman çıktı. Kısa sürede güvenimi kazandı, ve nerdeyse ben işe bile gelmeden her şeyi yönetir oldu. Ama kızda ne havalanma, ne şimarma, nede kendini Patron havalarında hissetme duygusu ve görünümü vardı. Kendimle ve onunla gurur duymaya başladım.

Sonbahara doğru bana Fuar için bir davetiye geldi. Fuar için Frankfurt’a gidecektim. Cananı yanıma çağırdım ve “Cumaya ben yokum, buralar sana emanet!” dedim. Canan, “Keşke ben de gidebilsem…” deyince, “Tamam, sen de gel!” dedim. Babasına yanımda telefon açtı ve ruhsat istedi. Babası da, “İbrahim beyle gideceksen mesele yok!” dedi.

Cuma günü birlikte yola çıktık. Bir iki saatlik yolumuz vardı. Yolda hususi şeyler konuştuk, tamamen işyerleri ile alakalı olmayan. Konu evlenmeye gelince ben sordum Canana, “Neden evlenmedin?” diye. O da, “Önce işimi öğreneyim, kendi ayaklarımın üzerinde durayım ve sonra bakarız kısmet olursa. Ama malesef Almanyadaki gençlerin aklı bir karış havada ve düşünceleri sadece bir gecelik ilişki. O yüzden basit basit kimseye güvenmiyorum!” dedi. Ben, “Anlıyorum!” dedim. Sonra bana, “Akşama art Köln’e dönecekmiyiz, yoksa Frankfurt’ta bir gece kalacakmıyız?” diye sordu. Ben de, “Babanlar kızar sana, ben seni Akşam art bırakırım.” dedim. O ise, “Keşke bir gece kalıp da sabaha gitseydik, ev konuk dolu ve bizde kalacaklar zannedersem.” dedi. Ben de, “Tamam, istersen kalırız!” dedim.

Neyse Fuarda dolaşmaktan ayaklarımıza siyah sular indi ve Fuardan menfaat çıkmaz bir otele vardık. Ama malesef bırakın iki odayı, “Bir tek oda bile yok!” diye yanıt aldık. Oradaki Eleman sağ olsun bize muavin oldu ve 25 km uzakta bir Otelde anca konaklayabileceğimizi söyledi. Düştük tekrar yola. Canan bu ara baya sessizdi. Nedenini sorduğumda, utangaç olduğunu ve onun yüzünden Otel Otel gezdiğimizi söyledi. Ben gülüp geçtim, “Canın sağ olsun, senin gibi biri için dolaşmışız ne olur ki?” dedim. Otele girdik ama malesef burası da Fuardan ötürü dolu, sadece bir oda kalmış, onda da çift benlik tek döşek varmış. Ben Canana baktım güldüm, “Şansa bak! Neyse gezmeye devam! Başka otellere bakarız!” dedim. O sırada Canan, “İbrahim bey şayet sizin için mesele yoksa burda kalalım, ya değilse bunu da bulamayabiliriz. Önemli değil ben koltukta yatarım!” dedi. Ben de inanın istemeyerek kabul ettim. Nede olsa babasi bana emanet edip gönderdi. “Tamam burda kalalım, ama koltukta ben yatarım, itiraz istemiyorum!” dedim.

Odaya çıktığımızda, “Canan sen gir bir duş al, ben de senden sonra duş alırım.” dedim. Canan girdi duşa. Ben de o sırada odadaki Mini Bardan bir ufak Whisky ile Cola aldım. Canan çıktığında, “Afiyet olsun İbrahim Bey!” dedi. Ona sordum, “Sen de içermisin, Whisky Cola?” dedim, istemeyince ben duşa girdim. Duştan çıktığımda Canan çoktan yatmış ve uyuyordu. Ben de koltuğu kendime hazırladım ve uyumaya çalıştım, ama nafile bel ağrısından uyuyamadım. Yarım saat sonra Canan uyandı ve benim koltukta uyuyamadığımı görünce, “İbrahim Bey buyurun siz buraya yatın, ben koltuğa geçeyim.” diye öneri edince, erkekliğe bok sürmek istemedim ve “Olmaz sen Bayansın, senin koltukta yatman yakışık almaz!” dedim. Canan da bunun üzerine, “O vakit döşek fazla geniş, siz de buraya gelin!” diye öneri edince, benden evvel ağrıyan belim kabul etti.

Koltukta üzerimde örtülü battaniyeyi açıp, yatağa gitmek için kalktığımda beni atlet külot gören Canan’ın yüzü kızarmaya başladı. Ben de, “Canan kusura bakma ama ben oldum mümkün atlet külot yatarım, yoksa uyuyamam.” dedim. Canan da gülerek yatakta üzerine örtülü battaniyeyi açtı ve “Bakın ben de aynen öyle yatarım!” dedi. Tekrar gülüşerek ben yatağa girdim. Birbirimize sırtımızı dönüp yattk. Çok yorgun olduğumdan derhal uyumuşum. Bir ara uyandığımda, yarı sersem halimle bir baktım ki, Cananın arkasına yapışmışım, bir ayağım bacağının üzerinde ve elim de göğsünde ve sikim de kalkmıştı! Kendimden utandım ve derhal elimi ayağımı çektim kızın üzerinden. O anda Canan’ın uyanık olduğunu farkedince, derhal özür diledim. Canan, “Sorun değil İbrahim bey!” diye güldü. Tekrar özür diledim ve uyku sersemliği ile, “Alışkanlıktan olsa gerek…” diye bir şeyler söyledim. Canan gülerek, “Hele uykunuzda söylediklerinizi ve yaptıklarınızı bir bilseniz…” deyince iyice utandım. “Söyle bakalım, ne söylemişim, ne yapmışım?” diye ısrar ettim. “İbrahim Bey bana arkadan sarıldınız, elinizi bacak arama attınız ve ‘Amını yerim senin hayatım, ne güzel kokuyorsun sen yine!’ dediniz.” deyince resmen şok oldum. Ama onun o rahat anlatış şekli beni iyice kudurttu.

Kendisinden fazla Fazla özür diledim. Canan da, “Canınız sağ olsun İbrahim bey, size canım feda!” diye bir tümce sarf etti ve tekrar döndü sırtını. O sözleri duyunca ben iyice eridim. Parfümünün kokusu, teni ve uzun simsiyah saçları resmen çılgın etti beni. Dayanamadım arkasından tekrar sarıldım. Canan’dan tepki gelmeyince, şeytan (ve kalkık sikim) dürttü, kızın babasını falan unuttum. Elimi tekrar bacak arasına attım (bacak arası resmen ıslanmıştı) ve “Canan, burayı böyle mi tuttum?” diye sordum. “Evet aynen öyle yaptınız!” dedi. “Ve ‘Ben bunu yerim!’ dedim, öylemi?” diye sordum. O sadece, “Hı Hı!” dedi, evet anlamında. Cananı sırtüstü çevirdim ve külotunun üzerinden amını koklamaya ve öpmeye başladım. Canan bacaklarını iyice açtı. Mis gibi taze am kokuyordu. Külodunu indirmeye çalıştığımda, rahat çıkarmam için kalçasını kaldırınca ok yaydan çıktı. Külodunu çıkardım ve resmen delirmiş gibi amını yalamaya başladım. Canan ise art arkaya ağzıma boşalıyordu. Bir damla zarar etmeden taze amcık suyunu içtim. Canan zevkten perişan bir halde sesler çıkartarak, “İbrahim bey fazla güzel yapıyorsunuz, bırakmayın devam edin!” diye yalvarıyordu. İnanın bir saate yakın, hem o tertemiz kaymak gibi amcığını ve götünü yaladım. Yukarı çıktığımda göz göze geldik, ve o kiraz gibi dudaklarını koparırcasına öptüm. Tanrım, hele o dimdik göğüsler, daha el değmemiş, güneş yüzü görmemiş…

Sikim müthiş sertleşmişti. Dayanamadım, “Canan, ben kafayı yiyecem, senin içine girmem lazım, ya değilse sikim çatlayacak!” dedim. Canan da, “İbrahim bey, ben bakireyim, lütfen yapmayın ne olur!” diye rica etti. “Gel o vakit arkadan gireyim?” dedim. Canan arkadan hem istiyor, hem istemiyor gibiydi, “Ordan da yapmasanız İbrahim bey?” dedi. Bunu tuttum karnının üstüne yüzükoyun çevirdim ve mis gibi göt deliğini yalamaya başladım. “Cananım bir tanem, kremin varmı? Canının yanmasını istemiyorum!” diye sordum. Canan hiç konuşmadan sadece çantasını gösterdi. Çantadan el kremini aldım, götüne ve sikime sürdüm, sonra dayadım. Ama götünün deliği sanki göt değil iğne deliği mübarek. Sikimin kafasını sokana kadar kan ter içinde kaldım. Kafası girer girmez Canan acıyla bağırdı ve “İbrahim bey kurbanınız olayım çıkartın, fazla acıyor!” diye yalvardı. “Aşkım bir tanem, bak biraz böyle durayım, alışır götün!” dedim. Biraz vücudumu art çekip sikimin etrafını biraz daha kremledim. Benimki gerçi olsa olsa 18 cm anca var, ama fazla kalın, yani normaldi kızın bağırması.

Sonunda kremin sayesinde yavaş yavaş girdim ve en sonunda köküne kadar soktum götüne. Ama kızcağız ne bağırıyordu, yastığı ağzına almış, anlatamam. Bir iki dakika öyle durdum, mengene gibi sıkıyordu götü benim aleti. Biraz rahatlayınca, ileri art yapmaya başladım. Canan da alıştı zannedersem, keder ile bağırması döndü zevkten kişnemeye resmen. Götünü bir 15 dakika falan siktikten sonra öyle bir patladım ki, kızın götünün içi dışı sperm doldu…

Kalkıp duşa girdik, kendi ellerimle Cananı yıkadım. Mazlum mazlum gözümün içine bakıyor, hiç konuşmuyordu. Yatağa art geldiğimizde, göğsüme başını koyup yattı ve “İbrahim bey beni fazla mesut ettiniz!” dedi. Birkaç dakika sonra aşağılara indi, yeniden kalkmış sikimi öpüyor yalıyor, ama ağzına almıyordu. “Canan şayet sen de beni sevindirmek istiyorsan, sikimi ağzına en son alabildiğin yerine kadar al ve em!” diye rica ettiğimde, ağzına aldı ve başladı emmeye. Tanrım, bu ne emme! Sikimi 20 dakikaya yakın yalayıp emdikten sonra üstüme çıktı. Hem dudaklarımı koparırcasına emiyor, hemde amını yarağıma sürtüyor, kimi de azıcık kafasını içine alıyordu. Nedense ani durdu ve “İbrahim bey ben burdan da istiyorum!” dedi. Duyduklarıma inanamadım ve “Bak güzelim: Birincisi sen bakiresin, tamam götten sikişelim, ama kızlığını evleneceğin adama saklaman lazım, unutma, ben evli bir erkeğim. İkincisi de, artık bana İbrahim diyebilirsin!” dedim.

“İbrahim ne olursun, kızlığımı sana vermek istiyorum!” diye yalvarınca, şeytan bir defa daha dürttü ve, “Tamam, buyur o vakit kendin ayarla, canın yanmasın!” dedim. Üzerime yavas yavaş oturdu, sikimi yarısına kadar biraz keder içinde aldı ve öylece beklemeye başladı. Ben de en az onun kadar istiyor ve dayanamıyordum, ani belinden tutup Cananı aşağı çektiğimde, “Ufff yandım anam!” diyerek öne eğildi ve dudağıma yapıştı. Benim yarrak köküne kadar amına girmiş, Cananın kızlığı bozulmuştu. Göğüslerini göğsüme yapıştırdı ve belini hafif hafif yukarı aşağı oynatmaya başladı. Sanki sikim götüne girmiş gibi, amcığı garip dar ve içinde soba varmış gibi yanıyordu. Sonra hafif doğruldu, ellerimizi birbirine kenetledik ve başladı oturup kalkmaya ve inleyerek zıplamaya. İnanın iki saate yakın pozisyon değişe değişe, Cananın tazecik amını siktim. Bu sürede Canan defalarca orgazm olup boşalmıştı. Ve tam patlayacağım anda çıkartayım diye düşünen ben, beğeni sarhoşluğu ile dayanamadım ve amının içine patladım. Benden derhal sonra Canan da birdaha boşaldı ve üzerime yığılıp kaldı.

Türkün aklı, ya kaçarken ya da sikişirken gelirmiş :-)) Bizim aklımız başımıza sikiştikten sonra geldi ve ikimiz de panikledik, gebe kalır diye. Çok şükür ki gebe falan kalmadı. Şimdilerde ise korunuyor ve nerdeyse her gün, güzdüzleri Cananı sikiyorum, akşamları da karımı. Benden ayrılmak istemiyor. Evli olmama da aşırı saygısı var. Ona da ev tuttum ve istediğim vakit gidiyorum. Nereye kadar gider bilemem, ama birbirimizden ayrılmak istemiyoruz. Haftaya onunla en azından imam nikahı yapmayı düşünüyorum. Hayırlısı bakalım…

Hepinize iyi günler dilerim.