Kardeşim Ilkay

Kardeşim ilkaybu maceramı yasadıgım zaman ben 18 yaşındaydım kız kardesim ilkayda 17 yasındaydı en iyi arkadasım hakansa benimle aynı yastaydı ablası hülyada 17 yasındaydı hakanla aynı sınıfa gidiyorduk hakanla mektep hayatımız iç her anımız derhal derhal birlikte geciyordu. ikimizde her genç delikanlılar gibi o yaslarda sexse susadıgımız için hakanla sürekli kızlar hakkında konusur birer adet bulsakta siksek der sürekli sex filimleri seyreder siklerimizi cıkartır yan yana birlikte otuzbir ceker bosalırkende gülerek bir birimizin siklerine bakardık ikimizin sikleri derhal derhal aynı boyutlardaydı kalın ve uzundu.hatta hakanla caddede gezerken gördügümüz güzel kızlar hakkında yorum yapar onları nasıl sikecegimizi konusur amları nasıldır o amları nasıl yalayıp sikeriz ama acep bizim siklerimizi alabilirlermi der sonrada eve gittigimiz zaman birlikte onun veya benim odama geçerek bol bol otuzbir cekerdik. bir gün hakanla birlikte onların evinde hakanın odasında takılıyorduk hakanın annesiyle babası işteydiler ablası hülyada odasına cekilmiş müzik dinliyerek kitap okuyordu ondan korkumuz yoktu çünkü hülya odasına kapandıgı zaman top atsalar cıkmazdı.


onun için rahat devinim ediyorduk ikimizde pntolonlarımızı cıkarmıs belden asagımız cıplak bir birimizi seyrederek otuzbir cekiyordukki.HAKAN.murat bak sana bir sey diyecegim ama bana laf ver kimseye demiyecegine.BEN.söz hakancıgım ben ne zaman seninle konustugumuz bir seyi kimseye söyledimki.HAKAN.bana bak murat ben geçen gün ablam banyoda cırılcıplak banyo yaparken onu anahtar deliginden seyrettim.BEN. ciddimi ne diyon lan ee nasıldı.HAKAN.harika vucudu vardı amında hiç tüy yoktu memeleride cok güzeldi biliyonmu.BEN. neyi.HAKAN. ablamda banyoda yıkanırken amını oksuyarak bizim gibi otuzbir cekiyordu.BEN. yapma ya ciddimi.MURAT. evet gercek vallahi murat sen hiç ilkayı seyrettinmi o neler yapıyor.BEN.vallahi ilkayla birlikte aynı odada yatıyoruz pek cok kereler onu cıplak sekilde gördüm


fakat inan ona o gözle hiç bakmadıgım için pek farkında degilim.HAKAN.bak murat kızmazsan sana bir teklifim var.BEN. nedir.HAKAN. bak murat sende bende daha ulusal olamadık bir birimizi seyrederk bol bol otuzbir cekiyoruz ama bir kızın elini bile tutamadıgımız için sexsin tadını alamadık benim sana bir teklifim var eger kabul edersen tabiki.BEN. teklifin nedir.HAKAN.teklifim ben sana ablam hülyayı ayarlıyarak siktireyim sende bana kardesin ilkayı siktir ne dersin teklifime kabulmü ikisiyle birlikte bizim evde sevisiriz onlara zararda vermeyiz sadece sevisiriz hiç kimsenin haberi olmaz her sey dördümüzün arasında kalır ne dersin varmısınilk evvel bu öneri bana acaip tuhaf geldi böyle bir sey olabilirmiydi ilkay benim kardesimdi ve ben ona nasıl kardesim hakan seni sikmek istiyor sen hakana sikilerek am verirsen oda bana ablasını siktirecek diyebilirim diye düsünürken.HAKAN.bana bak murat hiç darlanma ben bu konuyu dün ablama öneri ettim o kabul etti istersen onu buraya cagırayımda birde sen sor hiç kimsenin bir birine bir zararı olmayacakki sadece hepimiz bundan beğeni alacagız.benim sessiz kalmamdan cesaret saha hakan yanımdan kalkarak hülyanın odasına gitti ve biraz sonra hülyayla baraber benim yanıma geldi hakanla birlikte yanıma gelen hülya kendinden son radde emin bir sekilde bana.HÜLYA. ne olacakki murat ben her seyi biliyorum kesinlikle fena hiç bir sey olmaz. ben her seyi size ögretirim tamammı.BEN.hülya o zaman sen bize giderek ilkayı alarak buraya getir.HÜLYA. tamam simdi ben size giderek ilkayı alır gelirim.hülya yanımızdan ayrılarak evden cıkarak bize gitti ve bir müddet sonra yanında ilkayla birlikte geldi hülyayla ilkay bize meraba dedikten sonra beraberce hülyanın odasına gittiler aradan bir müddet geçtikten sonra hülya odasının kapısını açarak hakanla bana hadi odaya yanımıza gelin dedi. hakanla ben beraberce hülyanın odasına girdik içeriye girdigimiz zaman hülyayla birlikte ilkay soyunmuş ikisinin üzerlerinde sadece kilotları vardı. hülya ilkaya dönerek.HÜLYA. bak ilkay sen bu andan itibaren sadece beni izliyeceksin ve ben ne yaparsam sende aynısını yapacaksın tamammı.İLKAY. tamam abla.hakanla ben kızların yanına geldik dikildik bunun üzerine hülya herkesin gözünün önünde beni yavas yavas soymaya baslamıstı bir ara ilkaya baktıgım zaman ilkayında hülyanın bana uyguladıgının aynısı seklinde hakanı soydugunu gördüm.


artık kızlar hakanla beni tamamen soymus sadece üzerimizde kilotlarımızla bırakmıslardı ve artık hepimizi bir heyecan dalgası sarmıstı hatta benim sikim kalkacagına heyecandan dahada küçülmüstü hülya artık kilotumuda asagı indirerek tamamen cıkarınca inik sikim ortaya cıkmıstı hülya kücülmüs sikime bakarak beni rahatlatmak için ne kadarda güzel sikin var hakancıgımben onu yerim ha diyerek beni bir yandan rahatlatırken bende göz ucuyla ilkaylara baktıgım zaman onunda muratın sikini eline alarak oksadıgını görüyordum ilkay muratın sikini eliyle oksuyarak bir yandanda gülüyordu bu arada hülya benim sikimi agzının içine almıs emiyordu hülyanın yalamaları artık etkisini göstermiş sikimi dimdik kaldırmıstı bende artık hülyaya uyarak hülyanın agzında ileri art yapıyordum yanımızdada ilkay muratın sikini agzına alarak kaldırmıs ve muratın sikini acemice emiyordu bu sekilde muratın siki ilkayın agzında benimkide hülyanın agzında gidip gelirken yasadıgımız ilk sex sin heyecanıyla gülüyor hep birlikte sakalasıyorduk artık bu anın zevkini tam manasıyla almaya baslamıstık.sonra hülya sikimi agzından cıkartarak ayaga kalktı ve kendi kilotunuda cıkartarak tamamen anadan dogma soyunarak karsımda söyle bir döndü hülyanın harika bir vucut yapısı vardı götü kalcaları cok düzgündü amı tıraslı ve tertemizdi cok hosuma gitmişti bu sırada yine ilkaylara baktıgım zaman ilkayda soyunmustu onunda vucut yapısının cok güzel oldugunu memelerininse portakal kadar ama bacak arasına baktıgım zaman amının her tarafının kıllı oldugunu görerek heyecanlanmıstım içimden kendi kendime biz ne yapıyoruz buradaben en iyi arkadasımın ablasıyla sikiyordum oda benim tek kız kardesimi sikiyordu hemde bir birimizin yanında murat gözümün önünde kardesimi yataga uzatmıs amını yalıyordu murat ilkayın amını yalarken ilkayın portakal kadar olan memeleri hızlı bir sekilde inip kalkıyor ilkay soluk nefese inliyordu ilkayın vucudu inlemeyle karısık bir heyecan dalgasıyla sarsılıyor ilkay tuhaf tuhaf sesler cıkarmaya baslamıstı ve suratı acaip olmustuki ilkay ani sarsıla sarsıla aglamaya baslamıstı ben acaip korkmus bir haldeydim ve hülyaya buna ne oluyor diyince.
HÜLYA. korkma sevgilim bir seyi yok.sonra hülya ilkayın yanına giderek ilkayın yüzüne iki tokat atarak ilkayın sakinlesmesini sagladı.HÜLYA. mühim bir sey degil ilk bosalmanın heyecanından artık simdi gecer.
gercektende ilkay artık kendini toparlayarak sakinlesmisti ve hülyada egilerek sikimi oksuyordu.HÜLYA.ne güzel sikin var hakancıgım bak inan bu sikle ne güzel amlar sikeceksin simdiden o amları kıskanıyorum.sonra sikimi agzına alarak tükürük içinde bıraktıktan sonrada önümde domalarak.HÜLYA. hadi hakancıgım simdi götümden sik beni.bende domalmıs olan hülyanın arkasına gecerek dimdik sikimi hülyanın götünün deligine dayadıgım zaman hülya bacak arasından elini sokarak sikimi eliyle kavrıyarak göt deligine sürterek götüne sokmaya baslamıstı bende hülyayla birlikte sikimi hülyanın götünün içine itiyordum az sonra artık sikim tamamen hülyanın götünün içine girmişti ben artık hülyanın götünün içinde ileri art devinim ederek hülyayı sikiyordum hülyada bana ayak uydurmus götünü devinim ettirerek bana ritim uyguluyordu bu arada muratla ilkayda merakla bizi seyrediyorlardı hülyanın götünde gidip geliyordumkihülya muratı yanına cagırarak muratın sikini agzına aldı ve emmeye basldı simdi daha zevkliydi ben hülyayı götten sikerken hülyada kardesi muratın sikini agzına almıs emiyordu derken hülya bir ara muratın sikini agzından cıkartarak ilkaya sende orada bos duracagına gelde memelerimi oksasana diyerek yine muratın sikini agzına alarak emmeye baslamıstı ilkayda hülyanın emrine uyarak yanımıza gelerek hülyanın memelerini oksamaya basladı


sonrada ilkay bir yandanda hülyanın memelerini oksarken bir yandanda memelerini agzına alarak emiyordu artık üçümüz ani hülyayı beğeni denizinde ucuruyorduk.


bir müddet sonra hülya beğeni cıglıkları atarak bosalmaya baslamıstı bu arada bende hülyanın götünün derinliklerine bosalıyordum muratta benimle es zamanlı olarak hülyanın agzına akıtıyordu hülyaysa muratın bütün menilerini zarar etmeden yalayıp yutuyordu artık yorulmus bir halde sırt üstü yataga uzanarak dinleniyordum sikimse inmemiş hala dimdikti sanki bosalmamıs bir haldeydim hülyada yanıma uzanmıs yatıyordu.MURAT.hakan sen benim ablamı nasıl siktinse simdide ben senin kardesin ilkayı gözünün önünde öyle bir sikecegimki bu aradada sende bizi seyrederek gözlerine bayram ettirirsin.HÜLYA.ilkay tatlım sakın korkma bir sey olmaz.diyerek ilkayı sakinlestirerek oksamaya baslamıstı artık bende yattıgım yerden her seyi seyrediyordum iki kardes ani kardesim ilkayı sikise hazırlıyorlardı muratın siki dimdik kesilmişti muratın sikinin bütün damarlari sismis bir haldeydi hülya ilkayı domalttı sonrada egilerek ilkayın götünü yalamaya baslamıs dilini ilkayın götüne sokuyordu artık hülya dilini ilkayın götüne tamamen sokmus inleyen ilkayın götünün içinde dilini oynatıp duruyordu.


sonunda ilkayın götünün deligini gevsettikten sonra parmagını tükürükleyip ilkayın götüne sokup cıkararak ilkayın götünü sike alıstırdıve murata dönerek hadi gel simdi diyince murat ilkayın arkasına gecti hülya muratın sikini eliyle tutarak ilkayın götünün deligine getirdi ve murata yavas yavas sok diyerek buyruk veriyordu muratta hülya ablasını dinliyerek sikin yavas yavas ilkayın götüne geciriyordu derken muratın sikinin kafası ilkayın götüne girmisti bunun üzerine hülya ilkaya hadi sende götünü yavas devinim ettirde içine güzelce girsin diyordu en sonunda muratın dimdik siki ilkayın götünün içinde kaybolmustu ilkay hepsini içine almıstı murat sanki köpek siker gibi ilkayın üzerine abanmıs götünden sikiyorduartık hülyada bu arada ilkayın altına yatmıs ilkayın memelerini yalıyordu bir yandanda bana hadi sende ilkayın agzına versene diyordu bende yerimden kalkarak dimdik sikimi elimle oksuyarak ilkayın yanına giderken içimden acep ilkay kabul edermiki diye düsünerek agzına uzattıgım zaman ilkayın hiç itiraz etmeden hepsini agzına alarak emmeye baslamıstı o vakitten sonra bende her seye bos vererek sikimi ilkayın agzına sokup cıkarıyordum artık hepimizde terden su gibi olmus bir haldeydikve artık ilkay kendinden gecmiş bir halde beğeni cıglıkları atıyordu ve üçümüz ani ilkayı bosaltıyorduk ve ilkayın beğeni cıglıkları odayı inletiyordu ilkay bosalmaya basladıgı zaman bende bütün menilerimi volkan gibi ilkayın agzına bosaltıyordum ilkayda menilerimi yutuyordu bu arada murat bosalamamıs veya bilerek bosalmıyordu ama gördügüm kadarıylada işi devam ettirmek iştiyordu ve bu arada ise bana laf atarak görüyormusun hakancıgım kardesini nasılda güzel sikiyorum senin kardesini sikmenin bana verdigi zevki tahmin edemezsin hakancıgım diyordu buda benim sinirme gidiyor murata gıcık kapıyordumartık kararımı vererek sikimi ilkayın agzından cıkararak hülyayı elinden tutarak ilkayın altından cıkararak sırt üstü yere yatırdım ve bacaklarının arasına girerek ilk evvel amını yalamaya basladım bundan aka beğeni saha hülyada benim saclarımı oksuyarak inliyordu derken artık hülyanın amını yalaya yalaya yukarılara cıkıyordum artık hülyanın memelerini yalaya yalaya gerdanından dudaklarına ulasmıstım hülyayladelice emisiyorduk bu arada ise sikimide hülyanın bacak arasına sokmus amının üzerinden fırca badana yapıyordumkibir ara sikimin hülyanın amının catalına takıldıgını hissedince köküne kadar amına gecirdim hülya cıglık atarak ne yaptın salak diye bagırarak altımdan kalkmak istiyordu ama ben hülyayı bırakmıyarak amında gidip geliyordum bu arada muratta ilkayı götünden sikiyor bir yandanda hülyaya itiraz etmesene ablacıgım bak hakan seni ne güzel sikiyor zevkini alsana bak bende onun kardesini sikiyorum diyordu bunun üzerine artık hülyada işi oluruna bırakmıs benimle sevisiyor kalcalarını oynatarak sikimi amının derinliklerine alıyorduartık bitkin bir halde hülyanın amının içine bosalırken muratta hala ilkayı götünden sikiyordu ilkay bitmiş mahvolmus bir halde hadi mahvoldum bitirsene diyordu ama murat taze götü bulmus bırakırmıydı bu arada hülyada kendini toparlamıs muratın belinden sarılarak muratı cekerek ilkayın götünden cıkarmıstı sonrada hep birlikte banyoya girerek dus aldık ve yine salona gecmistiksalonda ilkay ve hülya muratı yere yatırarak muratın sikini tasaklarını emiyorlardıki murat ani bosalmaya baslamıstı artık muratın sikinden fırlayan menileri ilkayla hülya yalıyarak yutuyorlardı.