Tıbbi Mümessili Sabaha Kadar Siktim, İnlettim

Merhaba ben Dr. Hasan, şu anda (ismini vermek istemediğim) hususi bir hastanede, iç hastalıkları uzmanı olarak çalışıyorum. Okul, ihtisas, yurtdışı, derken bir türlü evlenemedim. 42 yaşındayım, 1.85 boyunda, 90 kg ağırlığında, atletik ve yakışıklı biriyim. Bekar oluşum ve albenim olması nedeniyle oldukça geniş bir hayran kitlem mevcut. Anlatacağım vaka ihtisasi bitirdikten sonra zorunlu hizmet için gittiğim Erzincan’da gerçekleşti. Erzincan (bana göre) küçük, sosyal çevresi dar, gerçekten bekar ve yalnız yaşayan biri için geniş bir hapishane gibiydi. Zorunlu hizmet başlayalı 5-6 ay falan olmuştu. Yer ırak olduğu için, bu 5-6 ay boyunca hiç bir kadınla icraatım, birlikteliğim olmamıştı. İlde tek Dahiliyeci bendim ve çok yoğun çalışıyordum.

O gün Poliklinik’te hasta bakıyordum. Kapı çalındı, içeriye 1.75 boyunda, kumral, etine dolgun, mavi gözlü, göğüsleri neredeyse yarısı ortada, mini etekli, muhteşem bir bayan girdi. Adının Nesrin ve Tıbbi Mümessil olduğunu, ‘Pharma…..’ firmasına ait ‘Metf…..’ adlı bir ilacı tanıttığını, müsadem olursa oturmak istediğini söyledi. Aklım başımdan gitmişti, gözlerimi memelerinden, o muhteşem bacaklarından bir türlü alamıyordum. Yarım yamalak, “Tabi tabi, buyrun oturun…” dedim. Demez olaydım! Kız bir oturdu ki, Tanrım o ne bacaklardı öyle! Pürüzsüz, bembeyaz muhteşemdiler. Hafif frikik vererek, en üst bölgeye kadar bütün vücudunu sergiliyordu. Kız gerçekten güzelliğinin ve çekiciliğinin farkındaydı ve ayrıca beni nasıl çarptığının da farkındaydı. İlacı tanıttı, bir ihtiyacımın olup olmadığını sordu, bir ihtiyacımın olduğunda arayabilmem için telefon numarası bıraktı ve gitti.

O gün bir türlü kendime gelemedim, hep gözlerimin önünde bacakları ve göğüsleri vardı. Akşam yatarken, onunla sevişmenin ne muhteşem bir şey olacağını düşünerek yattım. Ama nafile, uyuyamıyordum, resmen kudurmuştum. Kızın bacaklarını ve göğüslerini düş ederek 31 çektim, anca biraz rahatlayıp uyudum. Yine geleceği günü iple çekiyordum. Kız Erzurum’dan geliyordu. Nitekim 1 hafta sonra yine geldi. Bu kere daha bir afetti, kokusu, bacakları ve göğüsleri beni yeniden çıldırtmıştı. Beraber öğle yemeği yemeyi öneri etti, hemen kabul ettim, Lokantaya gittik. Eşi de meslektaşmış ve Erzurum’da çalışıyormuş. Evleneli daha 23 ay olmuş, v.s, v.s anlatıyordu. Fakat ben gözümü bir türlü bacaklarından ve göğüslerinden alamıyordum. Bunun farkındaydı, ama o tanıttığı ilaç Erzincan’da fena sattığı için, beni de kırmak ve kaybetmek istemediğinden pek umursamıyordu. “Bu akşam Erzincan’da Otelde kalacağım, mutlaka akşam yemeğini beraber yiyelim.” dediğinde, ben zevkten 40 köşe olmuştum.

Akşamı zor ettim. Çok itinalı giyinip, kaldığı Otele gittim. Akşam yemeğinde alkol isteyip istemediğimi sordu. “Eğer sen alırsan ben de alabilirim.” dedim. Kabul etti, Rakı söyledik. Muhabbet muhabbeti açıyordu. Yine gözlerim hep bacaklarında ve göğüslerindeydi. Resmen yiyecek gibi bakıyordum ve bunu da saklamıyordum. Bu vaziyet onu sıkıyor, ama pek belli etmek istemiyordu. O gün Otelde bir şirketin yemeği de vardı, tebrik gibi, hem diri müzik, hemde eğlence gibi birşey düzenlemişler, herkes eğleniyordu. 2-3 dubleden sonra Mümessil hanım rahatlamaya başladı. Hatta 2-3 kere dansa kalktık. Dans ederken resmen kızı kucağıma almıştım, belli belirsiz yanaklarından öpüyor, kalçalarını hafif hafif okşuyordum. Sikim taş gibi olmuştu ve resmen amına baskı yapıyordu. Kız da yazacağım reçeteleri düşünerek sessiz kalıyordu. Yemekten sonra çok yorgun olduğunu, kusura bakmazsam artık uyumak istediğini söyledi. Mecburen kabullendim, ama adi bozulmuştum. Vedalaşıp ayrıldık.

Ben Otelden ayrılalı 15 dakika geçmeden telefon açtı, ‘Yemeklerden mi, alkolden mi adi rahatsız olduğunu, 321 nolu odada kaldığını, gelip kendine bakıp bakamayacağımı’ sordu. Körün istediği tek göz, Tanrı verdi çift göz! Koşarak, hatta uçarak Otele gidip, odaya çıktım. Kapıyı açtı, yine muhteşemdi. Tansiyonunu ölçtüm, sırtını dinlemek için elbisesini açmasını söyledim. Boydan giysi olduğundan, eteğini tutup, alttan ta yukarıya kadar sıyırdı. Tanrım! Kırmızı bir tanga ve sütyen giymişti! Başımın döndüğünü, soluk alamadığımı hissettim. Bu kadar yıldır böyle muhteşem bir fizik görmemiştim. Kaçaları yusyuvarlak ve taş gibiydi. Sırtından sonra kalbini dinlemek istedim. Göğüsleri, bu ince beline karşın hiç abartısız benim başım kadar vardılar. Fakat dim diktiler. Meme uçları da dimdikti. Elimle muayene fiyat gibi iyice göğüslerini sıkmaya başladım. Müthiş beğeni alıyordum.

Çok geçmeden o da beğeni almaya başlamıştı. Elimle karnını muayene ederken, kasıklarına, biraz daha aşağıya, amına doğru indim. Muhteşem bir duyguydu. Kız daha çok dayanamadı ve dudaklarıma bir yapıştı ki, dudakları ve ağzının içi alaz alevdi. İnanamıyordum, kaç gündür hayallerimi süsleyen kadın artık benim olmaya hazırdı, göğüslerini, bacaklarını ve amını istediğim gibi kullanabilecektim. Dudakalarımız kenetlenmişken, ben bir taraftan sütyenini çıkarmış, meme uçlarını iyice ufalıyor, öbür elimi de tanga külotunun içine sokmuş, Klitorisini uyarıyordum. Elim kızın salgıları içinde kalmıştı, hiç bu kadar sulu bir am görmemiştim. Kız da beni soydu, resmen ayakta yiyiyordu beni. Dilimi ağzına almış somuruyordu. Ağzımdan yavaş yavaş aşağıya, göğüslerime, en son yarrağıma geldi. Yarrağımı ağzına aldığında ben zevkten uçuyordum. Ama o ne yalayış, nasıl somurmaktı! Kendimi tutamadım ve kızın ağzına olduğu gibi boşaldım. Menimi ağzından çıkaracak, kusacak diye beklerken, onca ayın birikmiş olan miktarın hepsini yaladı yuttu!

Sikim 5-6 ayın açlığıyla bir türlü inmemişti. Beni yatağa sırtüstü uzattı ve üzerime çıkarak, yavaş yavaş sikimi içine almaya başladı. Amı da en az ağzı kadar sıcak, hatta resmen yanıyordu. Yeni evli olduğundan, amı daracıktı, zorlaya zorlaya sikimin tamamını amına aldı. Üstümde zıplarken benim de ellerim bir memelerinde, bir kalçalarındaydı. Kız muhteşem sikişiyordu, hızlandıkça hızlanıyor, sikimin üstünde bir kalkıyor bir oturuyordu. Çığlıklar atıyor, göğsümü tırnaklarıyla adeta parçalıyordu. En sonunda titreye titreye, sarsıla sarsıla Orgazm’a ulaştı ve sikimi amından çıkarmadan iyice üstüme uzandı. Yine dudaklarımız birleşmiş, arzuyla yine öpüşmeye başlamıştık. Sikimi amından çıkarmadan, ben bu kere üste çıktım. Yine sikişmeye başladık. Kız resmen çıldırmış gibiydi, ben bulutlardaydım. Sikimi sokup çıkardıkça, kız çığlıklar atıyor, bu da beni daha da heyecanlandırıyordu. Kız bu kere omuzumda tırmalamadığı, boynumda ve göğsümde emmediği, morartmadığı bir yeri bırakmamıştı. O kadar zevklenmiştim ki, kızın o daracık amına hızlı hızlı pompalıyordum. Artık dayanamayacaktım, “Geliyorum!” dedim ve dememle birlikte, ikimiz de aynı anda, bağırmalarla, inlemelerle doyuma ulaştık!

Birbirimize o kadar sıkı sarılmıştık ki, 10 dakika bu durumda hiç hareketsiz kaldık. Ben o açlıkla doymak bilmiyordum, kalkınca o muhteşem fiziği ve yüzü görünce yine uayrıldım. Kızın kımıldayacak hali kalmamıştı, arkasını döndü. Ben de yavaş yavaş omuzundan başlayarak aşağıya, kalçalarına ve götüne kadar her tarafını yaladım arkadan. “Lütfen yapma ne olur!” diye inledi, ama sanki (Ne olur arkadan da sik beni!) diyordu. Önce parmağımla götünü yokladım, aşırı dardı. Yavaş yavaş kalçalarını ayırdım, sikimi götüne bastırmaya başladım. Birtürlü girmiyordu. Amına alttan elimi attım, aşırı uyarılan Klitorisi ile oynayınca elimden kaçmak için gayri ihtiyari götünü art çekmesiyle, sikimin başının götüne girmesi bir oldu. Hiç kımıldamadan bekledim. Götü sikimi öyle sıkıyordu ki, sikim zonklamaya başladı. Sikim içindeyken bana doğru dönmesini istedim. Yavaşça döndü, bacaklarını iyice kaldırdı. Ben de amını siker gibi üstüne yattım ve öpüşmeye başladık. Öpüşme değilde sanki birbirimizi yalıyorduk.

Sikimi yavaş yavaş götüne koymaya, içine iyice sokmaya başladım. O da beğeni almaya başlamıştı belliydi, yine beğeni çığlıkları atmaya, inlemeye başladı. Ben de yavaş yavaş götüne girip çıkıyordum. Kız inleyip, “Biraz daha sok! Biraz daha hızlı!” diyordu. Hızlandım. Artık uçmaya başlamıştık. Müthiş beğeni alıyordum. Biryandan da Klitorisine elleyince o da zevketen çıldırıyordu. Yine ikimiz aynı anda boşaldık. Bütün döllerimi götüne boşalttım iyice. Öpüştük, öpmeye doyamıyordum. Yine sikişmek istiyordum, ama sikim kalkmıyordu. Biraz dinlendik sonra yine sikiştik. Yeniden dinlendik, sikiştik. Böylece sabaha kadar sikiştik. Sonra birbirimize sarılarak uyuduk. Ertesi gün kalktığımda savaştan çıkmış gibiydim, her tarafım çürük, yara bere içindeydi. Tabi kızın da benden kalır yanı yoktu…

Kızla 2 sene karı koca hayatı yaşadık. Ona gerçekten aşık olmuştum. Aradan 10 yıla yakın bir vakit geçmesine rağmen, onu hatırladıkça halen kalbim deliler gibi çarpıyor!